Tryb normalny

  • Tryb normalny

Tryb nocny

  • Tryb nocny

Kontrast

  • Kontrast czarno-biały
  • Kontrast czarno-żółty
  • Kontrast żółto-czarny

Rozmiar czcionki

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
Treść główna

Uprzejmie informuję, że stosownie do § 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433) w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza się stan zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

W związku z tym, działając w trybie § 8 ust. 2 wyżej przywołanego rozporządzenia oraz zgodnie z Poleceniem Wojewody Zachodniopomorskiego nr ON.9532.5.1.2020.ID z dnia 18 marca, Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gryfinie DO ODWOŁANIA wprowadza ograniczenia w wykonywaniu zadań z zakresu orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności.

Oznacza to, że zaplanowane posiedzenia składów orzekających Powiatowego Zespołu odbędą się w terminach wskazanych w zawiadomieniach, ale z wyłączeniem bezpośredniego badania i wywiadu osoby ubiegającej się o wydanie orzeczenia, czyli rozstrzygnięcie zostanie podjęte przez skład orzekający na podstawie akt sprawy (w tzw. trybie zaocznym).

Jednocześnie informujemy, że do czasu wydania orzeczenia (wyznaczonego terminu posiedzenia składu orzekającego), istnieje możliwość wystąpienia do Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gryfinie z wnioskiem o zawieszenie postępowania.

Prośbę o zawieszenie postępowania należy wnieść do Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Gryfinie, ul. Łużycka 91, 74-100 Gryfino:

- listownie,

- za pośrednictwem platformy e-PUAP na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie - skrytka ePUAP: /PCPRGRYFINO/domyslna

- na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej zamieszczamy komunikat Wojewody Zachodniopomorskiego w powyższej sprawie.

Komunikat Wojewody Zachodniopomorskiego

 

zostan rodzina zastepcza

karta praw rodziny

stop

baner 2

baner 1

pobierz

empatia

informator przemoc w rodzinie

przycisk sieci zycia